Ankara/TURKEY
+90 534-391-4187

Hakkımızda

RAGEFULL PROJESİ
Biz Kimiz
Bizler oyun arkadaşlarıyız, dijital para ve yenilikçi teknolojilerle yakından ilgileniyoruz. Son dönemlerde özellikle mmorpg oyunlarının kalitesinin azalması, her mmorpg oyuncusu gibi bizi de derinden etkiledi. Daha adil daha iyi oyun dünyası yaratmak, sadece oyun firmalarının değil, oyuncuların da kazanabileceği bir platform kurmak için bu yola adım attık. Her geçen gün ekibimizi büyütüyor ve yolumuza daha büyük bir tutkuyla devam ediyoruz.
Bizimle iletişime geçmek ve yeni haberlerden hızlı bir şekilde bilgilendirilmek için discord grubumuza katılabilirsiniz.
Özgür Platform
Her kullanıcı için uygun bir çözüm üretiyoruz…
Ragefull Projesi, kullanıcılarını hiç bir şekilde şartlandırmaz, özgür bir platformdur. Kullanıcılarının para kazanmak için hiç bir ücret ödemeleri gerekmediği gibi para kazanmak için oyunlarımızı açık tutmalarına hatta oynamalarına bile gerek yoktur.
  • Kullanıcı hem oyun oynayıp hem de para kazanabilir.
  • Kullanıcı sadece para kazanmak için bu sistemi kullanabilir, dolayısıyla oyun oynamak zorunda değildir.
  • Kullanıcı sadece kaliteli ve adil bir oyun oynamak isteyebilir. Para kazanmak zorunda değildir.
Vizyonumuz

Yeni nesil teknolojiler ve oyunlar sayesinde zengin dijital deneyimlerle dolu daha adil daha iyi bir oyun dünyası yaratmak ve kazancımızı paylaşmaktır. 

Vizyonumuzun amacı, sevilen bir marka, oyuncular tarafından hayranlık duyulan bir firma olmaktır.

Yaratıcılık, yenilikçilik, topluluğumuzla paylaşacağımız değerler için çabalıyoruz.

İnovasyon ve operasyon tutkusuyla en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Dijital para ve yapay zeka gibi yeni nesil ve popüler teknolojilerle oyun dünyasını bir araya getirerek yolculuğumuza devam etmek için sabırsızlanıyoruz.

Misyonumuz

Oyuncular için adil bir oyun dünyası yaratmak, kullanıcılarımızın yaşamlarını zenginleştiren ve yeni bir gelecek yaratacak maddi ve sosyal refaha katkıda bulunan projeler üretmektir.

10556436_492992380832999_2525264552404562297_n
Kadir ADA
Kurucu, Takım Lideri

Yeni yatırımlar, yeni oyunlar geliştirme ya da geliştirtme, yeni projeler…